oświetlenie ścienne i podłogowe

Plafony harmonizują każde wnętrze domu

Plafony harmonizują każde wnętrze domu

Nieważne czy mieszkasz w kawalerce, szeregowcu, czy nowoczesnym apartamencie. Tak naprawdę w każdym rodzaju i charakterze domy posiadają dusze. Duży na to wpływ ma indywidualne oświetlenie. Jeśli jest odpowiednio dobrane, to uczyni przestrzeń przytulną i kojącą. Z drugiej strony możesz uzyskać żywe i energetyczne pomieszczenie. Decyzja należy do ciebie, jeśli postanowisz zakupić plafony.

Zamieszkaj we własnym domu tak jak lubisz

Sformułowanie: „Poczuj się jak u siebie w domu” czasami bywa niezbyt dobrze określone. Często brakuje nam czegoś, coś nam przeszkadza. Na szczęście to my decydujemy jak zaaranżować własny dom. Zwłaszcza, że żyjemy w dobie bogatej oferty rozmaitych typów lamp. Popularnym rozwiązaniem są plafony, czyli jeden z spośród lamp sufitowych. Ściśle przylegają do sufitu w formie podłużnych paneli.

Przy tak szerokim wyborze lamp istnieje naprawdę dużo możliwości uzyskania odrębnego charakteru, klimatu. Wszystko zależy od przeznaczenia oświetlenia. Reprezentacyjne wnętrza salonów, gabinety i pokoje, w których pracujemy mogą być wyposażone w eleganckie plafony w stylu glamour. To połyskujące oświetlenie będzie odgrywać rolę dekoracji. Piękne oświetlenie sprawi, że atmosfera stanie się wyjątkowa, przyjazna i pełna bliskości.

Plafony – nienachalne i proste oświetlenie

Sprawdzają się prawie w każdej aranżacji, a w tej chwili przeżywają swoją drugą młodość. Dając przyjemne i rozproszone światło, nie skutkują wyraźnymi cieniami. Są dostępne w wielu kolorach, stylach, z łatwością można znaleźć coś dla siebie. W miejscach, gdzie sufit znajdą się nisko nie musisz rezygnować ze stylowego oświetlenia.

Plafony potrafią zintegrować każdy element pomieszczenia, nie burzą wcześniej ustalonego porządku. To praktyczne źródła światła, które pokochają zarówno miłośnicy vintage, jak i zwolennicy nowoczesnego designu. Stosując plafony w swoim domu możesz zainspirować także innych do stworzenia nowej aranżacji.

Minimalizm na suficie

Nowoczesne plafony odpowiadają minimalistycznym nurtom. To przykład subtelnego designu, który będzie stanowić dyskretną i elegancką dekorację. To często połączenie mlecznego szkła z metalowymi formami, stąd często określane są jako futurystyczna ornamentyka. Producenci polecają zastosowanie LEDów, które mogą emitować wielobarwne światło.

Zazwyczaj klasyczne plafony są tworzone na planie koła z obwódką w kolorze złotym, brązowym lub innej barwie. Coraz częściej przyozdabiane są drobnymi kryształkami szkła lub akrylu. Ich niewielki rozmiar wprowadza do wnętrza elegancję na naprawdę wysokim poziomie. Każdy dekorator wnętrz znajdzie plafony dla siebie!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *